پرسشنامه رضایت شغلی مینه سوتا

هدف از این پرسشنامه

داشتن شغل و کار مناسب  یکی از اصلی ترین نیازهای بشر است تا به وسیله آن هزینه های امرار معاش خود و خانواده خود را فراهم کند.

هدف از ایجاد این پرسشنامه ارزیابی رضایت شغلی کارمندان ادارات در جامعه ایرانی است تا به وسیله ان میزان رضایت فرد از شغلی که در ان است سنجیده شود.

پرسشنامه رضایت شغلی
پرسشنامه رضایت شغلی

چرا داشتن رضایت از شغل اهمیت دارد؟!

رضایت شغلی مهم‌ترین متغیر در حیطه رفتار سازمانی و محیط کار  محسوب می‌شود و عاملی برای افزایش کارایی و احساس رضایت فردی کارکنان است.

در سایه افزایش  رضایت شغلی، امنیت شغلی کارکنان تضمین می‌شود و تا میزان اطمینان ۹۵% بر توانمندی کارکنان موثر است.

دامنه شغل های این پرسشنامه

پرسشنامه رضایت شغلی مینه سوتا  مختص شغل های کارمندی است این پرسشنامه برای افرادی طراحی شده  است که در ادارات مشغول به کار هستند و برای سایر شغل ها کار بردی ندارد .

پرسشنامه رضایت شغلی

توجه !!

دوستان و عزیزانی که اقدام به پر کردن و ارسال پرسشنامه کرده اند در کمترین فرصت نتیجه از طریق ایمیل برای انها ارسال میشود  و یا در صورت درخواست از طریق واتس اپ (در صورت فرستادن شماره در بخش توضیحات) برایانها ارسال میشود.

از شما عزیزان خواهش مندم که سوالات رو با دقت بخوانید و سپس اقدام به جواب دادن بکنید هم چنین از شما خواهشمندم  سوالات را برسی کنید و در صورت داشتن اشکال و یا غلط املایی انرا در قسمت توضیحات مطرح کنید و دکمه پایان ازمون را بفشارید.

ازمون سنجش رضایت شغلی

با تشکر از همگی

تمامی حقوق این وب سایت برای همیار مشاور محفوظ است